poniedziałek, 5 maja 2014

3# KsiążkoWieża, czyli to, co każdy mól książkowy lubi najbardziej

Mówiłam Wam już, że kocham Moją Bibliotekę? :D Moja Biblioteka nie jest jakąś szczególnie ogromną biblioteką, ale jest cudowna! Zawsze znajdę tam ciekawe książki - nawet nowości!
Z łatwością potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy i stan małej (lub większej euforii), a do tego najchętniej wypożyczyłabym od razu prawie połowę zbiorów.

Ostatnia wizyta w tejże Bibliotece zakończyła się zdobyciem takich oto "jeńców"Idąc od góry:

Czyli pora na kontynuowanie czytania "Pieśni Lodu i Ognia". Teraz, mam nadzieję, już do końca serii pozostanę przy książkowej wersji. [PRZECZYTANA]


Jak uczta, to od razu cała :D Spodziewajcie się w najbliższym czasie mnóstwa "Gry o tron" na moim blogu, bo mam zaległe recenzje dwóch wcześniejszych części. [PRZECZYTANA]


Ta skromniutka książczyzna akurat wkradła się tutaj podstępem - jest moja :D Chciałam przeczytać tę serię już od dawna i to jest właśnie pierwszy krok. Przyznam się, że troszeczkę zawaliłam, bo recenzja miała być w zeszłym tygodniu. [PRZECZYTANA]


Nawet nie pamiętam, czy miałam zaplanowaną tę książkę. Pojawiła się u mnie pod wpływem impulsu. Mam nadzieję, że miło spędzimy razem czas :)


Historia zakochanego zombie to był dla mnie dość intrygujący temat. Jak na razie jest dobrze. I zabawnie :) [TERAZ CZYTAM]


Wiele się spodziewałam po wersji filmowej i prawdę powiedziawszy była nieco rozczarowująca. Zobaczymy, jak będzie z książką.


Czaiłam się na GONE, czaiłam, aż się zaczaiłam :) Mam nadzieję, że będzie wciągająca


Taka mała podróż w przyszłość :)


Pierwszy tom serii, którą miałam w planach. Szczerze powiedziawszy, średnio wiem, czego się spodziewać


Uwielbiam książki historyczne, a że pan Gortner pokazał mi się już z bardzo dobrej strony przy "Sekrecie Tudorów", postanowiłam zapoznać się z innymi jego książkami. A Królowa akurat się nawinęła :)
To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejszy stosik. 
Have a nice spring i niech Wasze stosy nigdy się nie kończą!


10 komentarzy:

 1. Piękny stos! Same powieści, które mam w planach, więc tym bardziej czekam na Twoje recenzje. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, wiele z Twoich książek chciałabym mieć u siebie albo przynajmniej przeczytane :3 Upadające królestwa, Martin, Dziewczyna w czerwinej pelerynie... ostatnio mam mało czasu na czytanie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne książki dorwałaś, ale moje oczy zaczeły się niemal lśnić, gdy zobaczyłam 2312 - czytałabym ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie skarby z biblioteki? U mnie są tylko tanie romanse i słabe kryminały... Dlatego zostawiam fortunę w księgarniach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że zaszalałaś.;) Dziewczynę w czerwonej pelerynie i Ciepłe ciała bym podkradła. Przyjemnego czytania Ci życzę!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemnej lektury życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pokaźne te Twoje zdobycze! Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ubolewam, że ja już nie mam tyle czasu na czytanie co kiedyś :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ciekawa "Ciepłych ciał". Widziałam film i jakoś nie mam serca do tego typu lektury ale ciekawi mnie jakie będą twoje wrażenia.

  OdpowiedzUsuń